کانال تخصصی تبلیغات و برندینگ در تلگرام

کانال تخصصی تبلیغات و برندینگ در تلگرام

ارسال شده در: اطلاعات عمومی | ۰

در میان گروه ها و کانال های مختلف که در نرم افزار اطلاع رسان تلگرام موجود است جای خالی یک کانال که به مباحث علمی در حوزه مدیریتی بویژه تبلیغات ، بازاریابی و مدیریت برند بپردازد ، خالی بود. بنابراین به کمک جمعی از متخصصان تبلیغات و بازاریابی کانالی در تلگرام در این زمینه ایجاد کردیم که به این خلا پاسخ مناسب بدهیم.
در همین راستا  ، یک کانال تخصصی برای وب سایت راه اندازی کرده ایم که فقط در حوزه ” تبلیغات ، بازاریابی  و برندینگ ” به ارائه مطالب  و محتوای تولیدی ( غیر کپی و تکراری ) در زمینه معرفی نمونه کارهای خلاقانه تبلیغات در ایران و جهان می پردازد. ارائه محتوای دست اول و نو، حداقل در فضای مجازی پارسی زبان، از اولیت های همکاران من در این گروه است. با استفاده از تجربه قبلی  در زمینه راه اندازی گروه های تخصصی در شبکه های اجتماعی استفاده از مطالب غیر ضروری و طولانی را از دستور کار خارج کرده ایم و نمی خواهیم با ارائه مطالب متعدد  ، شما را آزرده کنیم بلکه می خواهیم با ارائه محتوای تخصصی و با یاری شما عزیزان ، قدمی در ارتقاء این شاخه از دانش مدیریت برداریم. امیدواریم.

در کانال تبلیغات و مدیریت برند ( برندینگ ) شما این مطالب را مطالعه خواهید کرد:

۱- تبلیغات چاپی و محیطی روز ایران

۲- بررسی و نقد تیزرهای تبلیغاتی ایران

۳- تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی برندهای مختلف

۴- ارائه جدید ترین تبلیغات جهان

۵- ارائه گزارش ها و مقالات علمی در زمینه تبلیغات ، بازاریابی و مدیریت برند

تبلیغات در این کانال با توجه به حضور چندهزار نفری طراحان گرافیک و سایر دست اندرکاران رشته تبلیغات و البته مشتریان رشته تبلیغات فرصت خوبی برای کسانی است که می خواهند تبلیغاتشان را برای این بازار به نمایش بگذارند که بنا به ردخواستهای متعدد خود شما این مساله در کانال انجام می گیرد. تعرفه تبلیغات در کانال بازاری، تبلیغات و مدیریت برند به شرح زیر است:

۱- آگهی استخدام ۲۰هزار تومان ( مدت زمان اکران : دائمی ): لینک پرداخت

۲- آگهی کسب و کار ۶۵ هزار تومان ( مدت زمان اکران : دائمی): لینک پرداخت


۳- ارائه نمونه آثار طراحان رشته گرافیک برای برندهای مختلف ( به شرط جدید و در حال اکران بودن ) رایگان

لطفا قبل از هرگونه واریز وجه ابتدا محتوای تبلیغ خود را برای مدیرکانال بفرستید. ( آیدی ایشان در توضیحات کانال قرار دارد.)

 

برای عضویت در این کانال تخصصی تلگرام می توانید از این لینک اقدام کنید.

تلگرام

کانال تخصصی تبلیغات و مدیریت برند در تلگرام به مباحث تخصصی تبلیغات ، بازاریابی و مدیریت برند می پردازد.

کانال تخصصی تبلیغات | بازاریابی | مدیریت برند|کانال تخصصی تبلیغات | بازاریابی | مدیریت برند|کانال تخصصی تبلیغات | بازاریابی | مدیریت برند

لینک مرجع

ارسال پاسخ